Přejít na navigaci

Valentýnské vinné lázně

Svátek Svatého Valentýna je za dveřmi. Z vlastní zkušenosti víme, že dárky se často shání až na poslední chvíli, zvláště když je to období těsně po Vánocích. Čas uteče jako voda a je tu svátek všech zamilovaných. Jestli patříte mezi ty, kteří ještě nemají dárek pro svoji drahou polovičku, pak zbystřete. Máme pro vás tip, který se vám jistě bude líbit.

Víno, relaxace, pohoda...

Dobré jídlo, kvalitní víno, příjemné prostředí, relaxace, pohoda ve dvou... Co víc si přát k svátku všech zamilovaných. Právě toto je možné prožít, pokud si jako dárek zvolíte některou z vinných procedur, které nabízejí tuzemské vinné lázně. Možností je samozřejmě více, záleží na tom, jak "velký" dárek by to měl být a samozřejmě i na tom, kolik času na sebe máte. Věříme, že dostatek, takže oceníte i balíčky vícedenních pobytů. Právě vícedenní pobyt vám dodá maximum pozitivní energie.

Prožijte se svoji láskou příjemné romantické chvíle, během kterých zapomenete na všechny starosti, které vás trápí. Užijte si svátek Svatého Valentýna v luxusním prostředí, dopřejte své lásce maximum klidu, pohody...

Nenechte to na poslední chvíli

S výběrem dárku však neotálejte, přecijen nikdy nebudete mít jistot, že vás někdo nepředběhne a kapacity hotelů jsou omezené. Vyberte si lokalitu, která je pro vás dostupná, případně vás nejvíce zaujala a poptejte se na volný termín. Držíme vám palce, aby vše klaplo a letošní Svatý Valentýn se stal něčím jedinečným, na co budete rádi a dlouho vzpomínat a třeba si to i někdy rádi zopakujete.

Kdo prožil atmosféru vinných lázní, ten jim podlehne. Uvidíte sami, že už budete vyhlížet další možný termín, kdy vinné lázně navštívíte a nemusí to být zrovna k příležitosti svátku všech zamilovaných. Příležitostí během roku je i tak dostatek.

Pokud vás tento tip na dárek nezaujal, pak nezoufejte, možností je dnes celá řada - parfémy, spodní prádlo , romantická večeře, masáže, šperky... Jistě na něco přijdete.


Poptávka na vinné lázně

Máte zájem si vyzkoušet vinné lázně? Zaujal vás některý z nabízených pobytových balíčků? Chtěli byste vědět, zda je volno ve vámi požadovaném termínu? Jsme vám k dispozici na emailu info@vinne-lazne.cz.

Znovuotevření hotelu v Hustopečích

Od 3.12.2020 se kromě Wine Wellness Hotelu Amande obnovuje provoz i Wine wellness centra. Prohřejte své tělo saunováním během prosincových mrazivých dnů, v Kneippově chodníku ulehčete těžkým nohám a ve vířivce nechejte uplavat všechny starosti. V případě zájmu o nabídce pobytů v tomto hotelu nás kontaktujte na našem emailu info@vinne-lazne.cz.

Vinné lázně

Copyright © 2014 Jedinečné vinné lázně | Realizoval Macak.com | Kontakt pro více informací | Zajímavé prezentace | Doporučujeme vyzkoušet i Pivní lázně