Přejít na navigaci

Vinné lázně Praha

Vinné lázně Svatá Anežka jsou umístěny v prostorách Hotelu Casa Marcello. Tento hotel se nachází v Praze nedaleko Staroměstského náměstí. Máte tak jedinečnou možnost vychutnat si tuto výbornou relaxační proceduru v samotném historickém centru Prahy. Hotel Casa Marcello se skládá ze dvou budou, které byly postaveny v Gotickém stylu, konkrétně vě 13. století. Tento styl byl zachován dodnes, což jen umocňuje jedinečný historický ráz hotelu a romantičnost vinných koupelí.

Vybavení Hotelu Casa Marcello

Hotel Casa Marcello nabízí luxusní ubytování. Pro návštěvníky jsou připraveny nádherné pokoje a kvalitní ubytovací služby. Tyto luxusní pokoje čtyřhvězdičkového rodinného hotelu jsou plně a komfortně vybaveny. Kromě standardního vybavení je dnes již samozřejmostí vysokorychlostní připojení na internet Wifi. Mezi další klady patří nespresso káva na každém apartmá a juinor suitu, LCD TV 37" atd. Zajímavostí je také možnost využít služby, kdy vám budou každé ráno donášeny Vaše oblíbené noviny přímo do postele.

Z hlediska ubytovací kapacity je pro návštěvníky hotelu připraveno celkem 32 plně vybavených dvoulůžkových pokojů, z toho 6 apartmánů a 7 junior suitů.

Vinné lázně Svatá Anežka

Vinné lázně Svatá Anežka v Praze připravily pro své návštěvníky vskutku unikátní nabídku, kterou stojí za to vyzkoušet. Jedinečné Vinné terapie byly vytvořeny speciálně pro klienty Hotelu Casa Marcello. Cílem vinných koupelí je nabídnout návštěvníkovi neopakovatelný zážitek, to vše v naprostém soukromí, kde můžete v klidu nechat zrelaxovat a zregenerovat své tělo i mysl.

Nabídka vinných procedur

Návštěvníci hotelu mohou využít celkem tři balíčky resp. tři vinné procedury - Vinnou lázeň a masáž, Vinnou lázeň a saunu, případně pouze samotnou Vinnou lázeň.

Vinná lázeň a masáž

Kombinace uvolňující koupele v dřevěné výřivé kádi s přírodními vinnými výtažky, doplněné blahodárnou masáží nejušlechtilejšími esenciálními oleji vyhladí pokožku a zklidní i tu nejpřepracovanější mysl a nejvíce unavené tělo.

Vinná lázeň a sauna

Druhou možností je využít nabídky hřejivé uvolňující koupele v dřevěné výřivé kádi s přírodními vinnými výtažky a zároveň se nechat unášet atmosférou klidu a harmonie a vychutnat si naprosté soukromí a hlubokou relaxaci při tichém poslechu hudby, světle svíček a plamenů z našeho krbu. Součástí je mimo jiné i 60min. pobyt v luxusní finské sauně.

Vinná lázeň

Kombinace uvolňující koupele v dřevěné výřivé kádi s přírodními vinnými výtažky a důkladného prohřátí v sauně uvolní ztuhlé svaly a navodí krásný pocit harmonie, kdy se jakoby na chvíli zastaví čas. Naši hosté v naprostém soukromí a klidu při relaxační hudbě, svíčkách u zapáleného krbu, u nás prožijí neobvykle hlubokou uklidňující léčivou energii, která je posílí a povznese nad každodenní starosti.

Zdroj: www.vinnelazne.cz


Poptávka na vinné lázně

Máte zájem si vyzkoušet vinné lázně? Zaujal vás některý z nabízených pobytových balíčků? Chtěli byste vědět, zda je volno ve vámi požadovaném termínu? Jsme vám k dispozici na emailu info@vinne-lazne.cz.

Silvestrovský pobyt 2018

Nenechávejte to na poslední chvíli. Zarezervujte si včas oblíbený pobyt spojený s oslavou konce roku. Balíček Silvestrovský pobyt 2018 ve Wine Wellness Hotelu Amande **** v Hustopečích je ideální příležitostí, jak si maximálně užít poslední chvilky letošního roku s těmi, které máte nejraději. Navíc v příjemném prostředí s možností wellness procedur, dobrého vína, pití... Balíček je připraven na tři (29.12.-1.1.2019) resp. čtyři noci (28.12.-1.1.2019). Balíček na tři noci pro dvě osoby již za 10.990,- Kč s DPH. V případě zájmu nás kontaktujte na našem emailu info@vinne-lazne.cz.

Vinné lázně

Copyright © 2014 Jedinečné vinné lázně | Realizoval Macak.com | Kontakt pro více informací | Zajímavé prezentace | Doporučujeme vyzkoušet i Pivní lázně