Přejít na navigaci

Vinné lázně Ostrava

Vinné lázně Ostrava jsou mezi zasvěcenými známé též jako tzv. zámecké vinné koupele. Procedury resp. balíčky, které ve vinných lázních Ostrava nabízí, jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro páry. Na co konkrétně je možné se těšit? Příjemné prostředí, profesionální přístup, skvělou relaxační proceduru...

Zámecké vinné koupele jsou situovány do luxusního prostředí středověkého sklepa zámku. Samotná vinná olejová koupel pak probíhá v dřevěné kádi, připomínající vinný sud. Vinnou koupel vhodně doplňuje peeling hroznovými zrníčky nebo jemná masáž těla hroznovým olejem.

Vinné lázně Ostrava vám poskytnou dokonalé soukromí a nadstandardní péči. To vše, jak již bylo zmíněno, v prostředí renesančního zámku. Romantické chvíle v dřevěné kádi vhodně doplňuje roztopený krp, světlo svíček...

Základem těchto vinných procedur jsou člověku prospěšné látky, které jsou obsaženy ve vinných hroznech a oleji z z hroznových jadérek. Tyto látky vás přenesou do stavu hluboké relaxace.

Vinné lázně Ostrava - nabídka balíčků

Kromě standarního balíčku v podobě procedury vinné lázně je nabízen i balíček zahrunující jednu noc ve vybraném pokoji historického zámku. V obou případech máte možnost si sami zvolit, kterou proceduru budete chtít vyzkoušet, zda Elixír života či Hroznový elixír.

Zámecké vinné koupele

Balíček vhodný pro 1-2 osoby, která zahrnuje zámeckou vinnou koupel, proceduru Elixír života, nebo Hroznový Elixír (výběr na místě dle požadavku zákazníka), víno grűner veltliner & přírodní hroznovou šťávu, čerstvé hrozny, ručníky, prostěradlo a pantofle.

Kde koupit: Zámecké vinné koupele 2.037,- Kč

Vinná romantika na zámku

Tento romantický balíček pro dvě osoby obsahuje kromě samotné vinné procedury, která je popsána výše u balíčku Zámecké vinné koupele rovněž následující: tříchodovou večeři pro dvě osoby v Zámeckém restaurantu (výběr z menu), nocleh ve vybraném historickém pokoji zámku, snídaně v lobby/recepci, společná vinná koupel a procedura.

Kde koupit: Vinná romantika na zámku 5.243,- Kč


Poptávka na vinné lázně

Máte zájem si vyzkoušet vinné lázně? Zaujal vás některý z nabízených pobytových balíčků? Chtěli byste vědět, zda je volno ve vámi požadovaném termínu? Jsme vám k dispozici na emailu info@vinne-lazne.cz.

Znovuotevření hotelu v Hustopečích

Od 3.12.2020 se kromě Wine Wellness Hotelu Amande obnovuje provoz i Wine wellness centra. Prohřejte své tělo saunováním během prosincových mrazivých dnů, v Kneippově chodníku ulehčete těžkým nohám a ve vířivce nechejte uplavat všechny starosti. V případě zájmu o nabídce pobytů v tomto hotelu nás kontaktujte na našem emailu info@vinne-lazne.cz.

Vinné lázně

Copyright © 2014 Jedinečné vinné lázně | Realizoval Macak.com | Kontakt pro více informací | Zajímavé prezentace | Doporučujeme vyzkoušet i Pivní lázně