Přejít na navigaci

Čajovna Praha

Čajovna Praha patří mezi zajímavá místa, která se vyplatí navštívit. Můžete ochutnat čerstvé čaje z celého světa, takže si vlastně můžete udělat takový malý výlet po zeměkouli. Nemusíte přitom odjet z hlavního města, protože čajovna se nachází v centru kousek od metra Nám. Míru a tram. Jana Masaryka. Zákazníci mají kromě čajů také široký výběr prémiových tabáků. Kromě lahodného čaje mohou ochutnat i lehce alkoholické nápoje, mezi něž patří české pivní speciály a v nabídce je i lokální víno.

Odpočinková hudba

Příjemně působí místní ambientní prostředí a každý návštěvník oceňuje sezení v pohodlných křeslech. Z reproduktorů se line příjemná odpočinková hudba, která nehraje nikterak hlasitě, takže můžete vést poklidné rozhovory, jež k čajovému dýchánku patří. V moderní době potřebuje téměř každý zůstávat připojený k internetu, k čemuž napomáhá kvalitní wifi zdarma.

Domácí mazlíčci vítáni – to by klidně mohla hlásit cedule na vstupních dveřích, protože do čajovny si můžete přivést i svého čtyřnohého kamaráda. Otevírací doba dlouho do noci a možnost přednášek, firemních akcí, to jsou další devízy čajovny. Kromě toho zůstala ještě jedna pozitivní zpráva, kterou jsou knihy a deskové hry k zapůjčení zdarma, takže se můžete začíst nebo si s přáteli zahrát některou z nabízených deskových her.


Chybí tu vaše vinné lázně?

Provozujete vinné lázně, koupele či relaxační procedury ve spojení s vínem? Pak nás neváhejte kontaktovat ohledně možné spolupráce a reklamy na našem portále. Nabízíme jednak propagaci na webu a zároveň i možnost promo příspěvků na našem Facebook profilu. Pro více informací piště na email info@vinne-lazne.cz.

Vinné lázně

Copyright © 2014 Jedinečné vinné lázně | Realizoval Macak.com | Kontakt pro více informací | Zajímavé prezentace | Doporučujeme vyzkoušet i Pivní lázně